Symposium in Eindhoven: inhoud en beleving op een locatie
Een symposium krijgt pas echt betekenis als deelnemers zich welkom voelen en de ruimte uitnodigt tot uitwisseling. Tijdens een pauze schuiven mensen aan bij lange tafels, het daglicht valt door hoge ramen en op de achtergrond klinkt zacht geroezemoes. In Eindhoven vind je weinig plekken waar historie en eigentijdse voorzieningen zo samenkomen als bij DOMUSDELA. Een symposium in Eindhoven krijgt hier een setting die inhoud versterkt en ontmoeting vanzelfsprekend maakt.
- tot 750 personen
- Moderne geluid- en lichtinstallatie
- Centraal in het hartje van Eindhoven
- Centraal station op loopafstand
- 24-uurs parkeergarage op loopafstand
- Diverse accessoires zoals flipover en scherm aanwezig
Symposium organiseren in Eindhoven: ruimte voor ontmoeting en inspiratie
Een symposium organiseren in Eindhoven draait om meer dan alleen het programma. De juiste locatie maakt het verschil tussen een bijeenkomst waar mensen afwachten en een middag vol gesprekken en ideeën. Bij DOMUSDELA kies je voor karakteristieke zalen met moderne techniek, zodat sprekers goed verstaanbaar zijn en presentaties helder in beeld komen. De akoestiek is ontworpen voor grote groepen, maar ook bij kleinere sessies blijft het persoonlijk.
In de pauzes lopen gasten door de gangen waar de sfeer van het oude klooster voelbaar blijft. Koffie en thee staan klaar, vers bereid. Wie even buiten wil uitwaaien, stapt zo het levendige centrum van Eindhoven in. De ligging zorgt ervoor dat deelnemers uit het hele land de locatie makkelijk bereiken, of ze nu met de trein komen of met de auto.
Voor welke symposia in Eindhoven is DOMUSDELA geschikt?
Een symposium over duurzaamheid vraagt om andere faciliteiten dan een bijeenkomst voor medisch specialisten. Bij DOMUSDELA denken we mee over de opstelling, techniek en indeling van de dag. Sommige organisatoren willen een plenair programma met aansluitende workshops in kleinere zalen. Anderen kiezen juist voor een informele setting met veel ruimte voor discussie.
De zalen zijn flexibel in te delen, van theateropstelling tot tafels. Voor panels, keynotes en interactieve sessies is alles aanwezig. We merken dat de combinatie van historie en eigentijdse voorzieningen zorgt voor een ontspannen sfeer, zelfs als het programma vol zit. Het team is gewend om snel te schakelen als het programma verandert of als er extra voorzieningen nodig zijn.
Hoe verloopt het organiseren van een symposium in Eindhoven bij DOMUSDELA?
Het organiseren van een symposium begint bij een helder idee van het doel en de doelgroep. Tijdens een eerste kennismaking bespreken we het aantal deelnemers, de gewenste zaalopstelling en de technische wensen. Daarna volgt een rondleiding door de beschikbare ruimtes, zodat je zelf kunt ervaren hoe een zaal aanvoelt.
We maken een voorstel met alle details: van de ontvangst tot de afsluitende borrel. Catering stemmen we af op het programma, met aandacht voor dieetwensen en lokale producten. Tijdens het symposium is er altijd iemand van het team aanwezig om te zorgen dat alles soepel verloopt. Na afloop horen we vaak dat de locatie net zo is bijgebleven als de inhoud van het programma.
Overnachten en eten bij een symposium in Eindhoven
Sommige sprekers reizen van ver, of deelnemers willen na afloop niet meer naar huis. In het boutique Hotel Mariënhage zijn luxe kamers beschikbaar, direct verbonden aan de zalen. Dat betekent: geen gedoe met taxi’s of reistijden, maar rustig nagenieten van de dag. Wie wil, schuift ‘s avonds aan voor een diner in het restaurant, waar de keuken werkt met seizoensgebonden ingrediënten.
De combinatie van overnachten, eten en vergaderen op één locatie brengt rust en overzicht. Dat merken we vooral bij meerdaagse symposia of wanneer er veel internationale gasten zijn. Wie nieuwsgierig is naar de omgeving, vindt in de directe nabijheid bezienswaardigheden die het verblijf extra bijzonder maken.
Direct weten wat mogelijk is voor jouw symposium in Eindhoven
Zo snel mogelijk na je aanvraag ontvang je een voorstel met zaalindeling, prijsindicatie en beschikbare data voor jouw symposium in Eindhoven. Bellen kan direct, mailen mag altijd, en een offerte aanvragen is vrijblijvend. Ook voor andere bijeenkomsten denken we graag mee. Je bereikt ons via telefoon, e-mail of via de onderstaande knop.
Organiseer jouw symposium in...
De Paterskerk
De Paterskerk is letterlijk het hoogtepunt van DOMUSDELA. De voormalige kerk is eigentijds en comfortabel ingericht. Hier is plaats voor grote meetings, belangrijke events en bijzondere ceremonies. De moderne foyer bij de Paterskerk geeft nog een extra dimensie.
De Kapel
De Kapel biedt een unieke ambiance waar historie en modern comfort samenkomen. Een inspirerende plek voorzakelijke bijeenkomsten, presentaties en netwerkgelegenheden.
Vul aan met Onze vergaderruimtes
Tijdens je symposium in de indrukwekkende Paterskerk of de intieme Kapel kun je eenvoudig opschalen met onze karaktervolle vergaderruimtes. Deze ruimtes zijn ideaal als breakout rooms voor workshops, subsessies of gesprekken in kleinere groepen. Zo geef je je lezing niet alleen meer diepgang, maar ook de dynamiek die past bij jouw inhoud en doelgroep. Alles op één locatie, perfect afgestemd op het ritme van je programma.
Meerdaags verblijf? Blijf overnachten
Maak het je gasten – en jezelf – gemakkelijk door je symposium te combineren met een overnachting in Hotel Mariënhage. Dit stijlvolle boutique hotel bevindt zich binnen zelfde muren als de symposium locatie en vormt de perfecte afsluiting van een intensieve dag. Geen reistijd, wél rust, comfort en een unieke overnachtingservaring in een omgeving waar historie en design samenkomen. Ideaal voor sprekers, gasten van verder weg of voor wie gewoon net dat beetje extra wil.
Vragen?
Ik help je met het maken van de juiste keuze!
- Daan Hagemeier - Event manager
- welkom@domusdela.nl
- 040 - 760 1755